Celodenní svatební fotografie

15 000,-

Svatba, událost, která se za život většinou neopakuje. Při focení takové události dávám důraz na emoce a osobní přístup. Před svatbou se společně sejdeme, seznámíme se a projdeme si spolu celý svatební den. Nastavíme si pravidla a naplánujeme celé focení. Bylo by fajn si tykat, přeci jen s Vámi budu trávit celý svatební den a volat „Slečno nevěsto nebo Paní Nováková“ je podle mě příliš neosobní pro takovou příležitost.

Většinou začínáme u nevěsty doma, kde nafotíme všechny přípravy a když není ženich příliš daleko tak zaskočím i k němu, třeba stihnu i svědka a svatební prstýnky. Přeci jen u ženicha to je na pár minut, kdežto příprava nevěsty trvá přeci jen o něco déle. Následuje příjezd ženicha a cesta k místu obřadu, kde zachytíme příjezd svatební kolony.  

Následuje obřad, jsem raději v pozadí a díky delšímu objektivu zvládnu zachytit detaily Vašeho „ANO“ aniž bych jakkoliv narušoval průběh obřadu.

Po obřadu přicházejí párové a portrétní fotografie, ale je lepší když se zaměříme na všechny vyjma novomanželů, čas letí a ne všichni dorazí na oběd nebo afterparty. Takže se zaměříme na to nejnutnější a čas pro Vás dva si vyhradíme až po obědě pokud to bude možné. 

Po příjezdu na oběd většinou následují tradice a vidět ženicha s koulí u nohy to prostě musím vyfotit. Než zasednete ke stolu, zaskočím si vyfotit svatební tabuli abyste nezapomněli na tu krásnou výzdobu, ještě nesmím zapomenout cvaknout mašlování a děravou lžíci. 

Pak Vás nechám v klidu najíst a sám taky doplním energii na odpolední program. V průběhu odpoledne, než nám začne zapadat slunko budu fotit probíhající oslavy, ale rád bych si Vás tak hodinku před tím, než se slunko přehoupne přes horizont ukradl jen sám pro sebe. V tuto hodinu jsou jsou díky měkkému světlu fotky nejhezčí a dá se opravdu hodně kouzlit. 

Jakmile slunko zapadne je ideální využít tzv. modré hodinky a pokud máte připravenou nějakou světelnou show v podobě prskavek či ohňostroje, je to ideální čas pro realizaci jelikož rozdíly v expozici nejsou tak velké a světla se podaří lépe zaznamenat. 

Po setmění s Vámi mohu ještě zůstat a zaznamenat vývoj večerního programu, protože ten bývá často hodně zábavný, především pokud se na něj díváte s nějakým odstupem.

A je to! Fotky máme na kartách a teď už jen zbývá je zpracovat. Chci aby si novomanželé užili emoce z fotografií co nejdříve, dokud mají ještě vše v živé paměti a doplnili si to o momenty, které je třeba zcela minuly. Takže se snažím fotky zpracovat bezprostředně po svatbě. Fotky dodám z pravidla do 7 pracovních dní od svatby pokud jsme se nedohodli jinak a to v digitální podobě. 

Pokud máte specifické požadavky, přání nebo se mě potřebujete na cokoliv doptat, neváhejte mě kontaktovat. Určitě vymyslíme společnou cestu. 

Previous slide
Next slide