Kulturní akce

V tomto případě se jedná zejména o jistou formu reportážních fotek s důrazem na určitý detail. Takové focení potom probíhá po dohodě s klientem, se kterým si stanovíme určitá pravidla a na co je nutné se zaměřit. 

Reportážní

Například při fotodokumentaci předpremiéry filmu Libora Podmola
„Adam a jeho poslední cesta“ byl kladen důraz především na hlavní protagonisty, kteří vedli během premiéry besedu s diváky. 

Naopak u focení Petra Piláta při kaskadérských kouscích na jeho samotnou osobu. Cena za tuto službu je závislá od doby realizovaného focení, základní balíček stojí 2 000,- a zahrnuje 1 focení aw základním editem, objem fotek je 50. Každá další další hodina je za příplatek 1 000,- případně na základě domluvy. Po dohodě lze fotit i reportážní foto veřejné kulturní akce pro místní či celostátní tisk.

Individuální

V případě individuálních akcí s důrazem na jednotlivce nebo skupiny jako je například ples či oslava, event, meeting stojí základní balíček 5 000,- a zahrnuje 3h focení se základním editem, objem fotek 100-150, každá další hodina je potom za příplatek 1 000,- nebo na základě individuální dohody.

Fotografie odevzdávám v digitální podobě. 

V případě vzdálenosti větší než 30km od Kutné Hory může být účtována doprava. 

Reportážní - od 2 000,-

Zahrnuje 1h focení
Zahrnuje 50 fotografií základní edit Dopravu zdarma do 30km vzdálenosti od Kutné Hory

individuální - od 5 000,-

Zahrnuje 3h focení
Zahrnuje 100-150 fotografií základní editu
Dopravu zdarma do 30km vzdálenosti od Kutné Hory

Previous slide
Next slide