Mini svatební fotografie

5 000,-

Nejmenší balíček při kterém se zaměříme jen na obřad a párové focení po obřadu.

Svatba, událost, která se za život většinou neopakuje. Při focení takové události dávám důraz na emoce a osobní přístup. Před svatbou se společně sejdeme, seznámíme se a projdeme si spolu celý svatební den. Nastavíme si pravidla a naplánujeme celé focení. Bylo by fajn si tykat, přeci jen s Vámi budu trávit celý svatební den a volat „Slečno nevěsto nebo Paní Nováková“ je podle mě příliš neosobní pro takovou příležitost.

Obřad, jsem raději v pozadí abych nenarušoval atmosféru této slavnostní chvíle a díky delšímu objektivu zvládnu zachytit detaily Vašeho „ANO“ aniž bych jakkoliv narušoval průběh obřadu.

Po obřadu přicházejí párové a portrétní fotografie, kde vzhledem k rozsahu focení zvládneme nafotit vše potřebné s novomanželi, svědky, rodinnou a přáteli. 

V případě tohoto balíčku může být zvlášť účtováno dopravné ve vzdálenosti delší než 50km od Kutné Hory. 

A je to! Fotky máme na kartách a teď už jen zbývá je zpracovat. Chci aby si novomanželé užili emoce z fotografií co nejdříve, dokud mají ještě vše v živé paměti a doplnili si to o momenty, které je třeba zcela minuly. Takže se snažím fotky zpracovat bezprostředně po svatbě. Fotky dodám z pravidla do 7 pracovních dní od svatby pokud jsme se nedohodli jinak a to v digitální podobě. 

Pokud máte specifické požadavky, přání nebo se mě potřebujete na cokoliv doptat, neváhejte mě kontaktovat. Určitě vymyslíme společnou cestu. 

Previous slide
Next slide