Půl den svatební fotografie

10 000,-

Probíhá podobně jako celodenní focení, zásadním rozdílem je časový rozsah po který s Vámi budu. V případě půl dne se zaměříme hlavně na ty nejzásadnější okamžiky svatebního dne. 

Svatba, událost, která se za život většinou neopakuje. Při focení takové události dávám důraz na emoce a osobní přístup. Před svatbou se společně sejdeme, seznámíme se a projdeme si spolu celý svatební den. Nastavíme si pravidla a naplánujeme celé focení. Bylo by fajn si tykat, přeci jen s Vámi budu trávit celý svatební den a volat „Slečno nevěsto nebo Paní Nováková“ je podle mě příliš neosobní pro takovou příležitost.

Většinou začínáme u nevěsty doma, kde nafotíme všechny přípravy a když není ženich příliš daleko tak zaskočím i k němu, třeba stihnu i svědka a svatební prstýnky. Přeci jen u ženicha to je na pár minut, kdežto příprava nevěsty trvá přeci jen o něco déle. Následuje příjezd ženicha a cesta k místu obřadu, kde zachytíme příjezd svatební kolony.  

Následuje obřad, jsem raději v pozadí a díky delšímu objektivu zvládnu zachytit detaily Vašeho „ANO“ aniž bych jakkoliv narušoval průběh obřadu.

 

Po obřadu přicházejí párové a portrétní fotografie, ale je lepší když se zaměříme na všechny vyjma novomanželů, čas letí a ne všichni dorazí na oběd nebo afterparty. Takže se zaměříme na to nejnutnější a čas pro Vás dva si vyhradíme až po obědě pokud to bude možné.

Po příjezdu na oběd většinou následují tradice a vidět ženicha s koulí u nohy to prostě musím vyfotit. Než zasednete ke stolu, zaskočím si vyfotit svatební tabuli abyste nezapomněli na tu krásnou výzdobu, ještě nesmím zapomenout cvaknout mašlování a děravou lžíci. 

Pak Vás nechám v klidu najíst a sám taky doplním energii na odpolední program. A zde nastává první zásadní změna v rozsahu focení. Odpoledne po tom co mají všichni plné žaludky Vám nechám slehnout a vyrazíme na společné párové focení. Záleží jak nám to časově vyjde, ale přibližní mezi 14h a 15h s focením pomalu končím a my se rozloučíme. 

 

A je to! Fotky máme na kartách a teď už jen zbývá je zpracovat. Chci aby si novomanželé užili emoce z fotografií co nejdříve, dokud mají ještě vše v živé paměti a doplnili si to o momenty, které je třeba zcela minuly. Takže se snažím fotky zpracovat bezprostředně po svatbě. Fotky dodám z pravidla do 7 pracovních dní od svatby pokud jsme se nedohodli jinak a to v digitální podobě.

Pokud máte specifické požadavky, přání nebo se mě potřebujete na cokoliv doptat, neváhejte mě kontaktovat. Určitě vymyslíme společnou cestu. 

Previous slide
Next slide