O mně

Začínáme

Předně Vás zde chci přivítat a uvést Vás do obrazu. Hlavní služby, které zde naleznete jsou služby fotografické. Jednotlivé balíčky si můžete prohlédnout v sekci ceník. Fotím pouze na špičkové fotoaparáty a objektivy značky Sony, více o mé výbavě naleznete v rubrice fotovýbava

Zaměřuji se hlavně Svatební a Portrétní focení, mé portfolio naleznete v rubrice fotogalerie

Nejraději fotím formou unikátních momentů, protože to co je přirozené přeci jen vypadá nejlépe. Samozřejmě si společně celé focení naplánujeme a já Vás povedu tak, aby jsme docílili požadovaného výsledku. 

Veškeré fotografie odevzdávám v digitální podobě, v blízké době pro Vás také budu připravovat tutorial videa, kde se dozvíte jaké používám nastavení fotoparátu, jaké mám workflow a jak ediituji fotografie. 

Ve volném čase když zrovna nefotím nějakou svatbu nebo portréty se zaměřuji na focení krajinek. Pravidelně navštěvuji workshopy a snažím se vzdělávat tak aby pro Vás byla výsledná služba co nejlepší. Zároveň budu moc rád pokud mně začnete sledovat na sociálních sítích, kde máte nejaktuálnější informace o tom čemu se právě věnuji. 

Facebook

Sleduj, sdílej, komentuj.

instagram

Zde najdeš nejaktuálnější informace, nové příspěvky a denní příběhy.